Dobry catering na komunię

cateringkomuniaMaj to okres komunijny. Rodzice dzieci pierwszokomunijnych organizują specjalnie dla nich przyjęcia w różnych miejscach. Tam najczęściej wszystko jest zapewnione. Można korzystać z usług kucharzy, którzy będą przyrządzać posiłki na bieżąco, a można też pokusić się o catering, czyli jedzenie na zamówienie. Najpierw ustala się wszystkie szczegóły z firmą cateringową, a więc podaje się konkretną liczbę osób, które wezmą udział w przyjęciu i oczywiście dobiera się menu – ważne, by wybierać nie tylko to, co się samemu lubi, ale pod kątem wszystkich gości, wśród których mogą pojawić się i wegetarianie i weganie i alergicy.

Catering wcale nie jest taki drogi, szczególnie ten. Trudno jednak zamawiać coś zupełnie w ciemno, tym bardziej na komunię świętą dziecka, kiedy zaprasza się całkiem sporo osób z rodziny. Wtedy lepiej, by kuchnia była naprawdę smaczna i zdrowa. Niestety często bywa tak, że ludzie zwracają uwagę tylko na cenę i szukają takiego cateringu, który okaże się najtańszy, a to czy będzie smacznie, nie interesuje ich zanadto.
To duży błąd. Zanim zdecydujemy się na skorzystanie z oferty konkretnej firmy cateringowej, lepiej najpierw poczytać opinie w internecie na ten temat. Jeśli opinie będą dobre, warto skorzystać z takiej oferty, ale jeśli będziemy czytać większość negatywnych komentarzy, lepiej sobie odpuścić i nie ryzykować. W końcu taka okazja zdarza się raz w życiu i lepiej, by przez wszystkich została dobrze zapamiętana – również od strony kuchni, bo przecież na komunii się nie tańczy, ale się je.